А Ви знаєте сексуальну історію Вашого партнера?.

Люди недооцінюють сексуальний досвід свого партнера і переоцінюють, наскільки добре довготривалі стосунки можуть захищати від хвороб, які передаються статевим шляхом.

Опитування серед 300 гетеросексуальних пар, що живуть в цивільному шлюбі, показало, що чоловіки і жінки схильні вважати, що їх партнери мали сексуальний зв’язок у минулому з меншою кількістю людей, і часто не здогадуються про те, що у їх партнера є сексуальний зв’язок на стороні. Наприклад, у людей часто відсутнє правильне уявлення про попередній сексуальний досвід партнерів: чи були у них партнери на одну ніч, чи займалися вони сексом з проституткою, або сексом за гроші або наркотики.

Найращий спосіб захисту від хвороб які передаються статевим шляхом, навіть з партнером, з яким ви довго разом, – не довіряти своїм почуттям і  інстинктам. У ході дослідження,  вчені окремо опитували кожного партнера з 300 пар з приводу їхніх сексуальних факторів ризику і про те, наскільки, на їхню думку, великий ризик того, що їхній партнер хворий або є носієм хвороби, яка передається статевим шляхом.

Виявилося, що в той час як чоловіки заявили, що у них було в середньому 10,4 сексуальних партнера, жінки вважали, що у чоловіків було в середньому 8,5 сексуальних партнера. Самі жінки повідомили, що в середньому у них було 6,3 сексуальних партнерів, а чоловіки вважали, що у жінок було в середньому 5,3 сексуальних партнера. Крім того, 63 жінки і 82 чоловіки заявили, що вони мали секс на стороні за останні півроку. Більшість пар, включених в дане дослідження, були разом  протягом останніх 6 місяців.

Як бачимо, треба дути на зимне і думати про своє здоров”я і здоров”я свого партнера. Презерватив в цьому випадку стає обов”язковим, так як миття рук перед споживанням їжі.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s